Open dag 2016


Open dag Marco Polo Alkmaar 21 mei 2016

 

Waterscoutinggroep Marco Polo Alkmaar hield op zaterdag 21 mei open dag. Op het Waagplein in Alkmaar kon iedereen tussen 12:00 en 15:00 uur een stukje meevaren met ons.

Het wachtschip de Res Nova werd voor deze gelegenheid verplaatst van de vaste ligplaats bij de Accijnstoren, naar het Waagplein. Hier konden nieuwsgierige gasten kennis maken met de enige waterscoutinggroep van Alkmaar.

Alle jeugdleden van de groep waren aanwezig: dolfijnenwatergidsenzeeverkennerswilde vaart en hun stafleden.

Samen met hen kon je een stukje kanoën door de grachten, roeien door het centrum van Alkmaar en zeilen op het Noordhollandsch Kanaal. Daarnaast was het mogelijk om een kijkje te nemen in de ruim 100 jaar oude Tjalk: Res Nova. Kortom, een buitenkansje!
Hieronder is een kleine fotoreportage te zien.