Open Dag 23 mei 2015


Lijkt waterscouting jou wel wat en ben jij tussen de 11 en 16 jaar? Dat komt dan goed uit!

OpenDag flyerZaterdag 23 mei houden wij een open dag van 11:00 tot 14:00 uur bij de Accijnstoren. Het is zeker de moeite waard om de hele opkomst mee te draaien, maar je kunt ook later dan 11:00 uur langs komen om even kort een rondje mee te zeilen. Dat is aan jou!

23 mei bieden wij jou de mogelijkheid om te beleven hoe het is om waterscout te zijn. Je ontmoet op deze dag onze jeugdleden en stafleden en kan mee gaan roeien en zeilen. Ook kun je een kijkje nemen (samen met je ouders, als zij mee willen) binnen in onze ruim 100 jaar oude Tjalk ‘Res Nova’!
Wij doen elke zaterdag leuke dingen en willen graag ook jou de kans bieden om een leuke dag op het water te beleven en bij ons de sfeer proeven.

Wij hebben er alvast heel veel zin in en hopen je te zien op 23 mei!

N.B. Dit is voor jongens (zeeverkenners) en meiden (watergidsen) tussen de 11 en 16 jaar. De dolfijnen ( jongens en meisjes van 7 tot 11 jaar) organiseren op een ander moment een open dag